KWIGA help center Services, integrations, API, Settings Services Надсилання вебхука (webhook) для передачі даних в інший сервіс

Надсилання вебхука (webhook) для передачі даних в інший сервіс

Articles:

Розкажемо де і як Ви можете налаштувати передачу веб-хуком на платформі Kwiga


Існує два варіанти взаємодії між Kwiga та стороннім сервісом: передача або отримання даних.

Отримання даних на Kwiga

Для отримання даних із стороннього сервісу використовуються або прямі інтеграції з Kwiga у потрібному сервісі або передача даних із сервісу на Kwiga API.

Приклад

Ви хочете, щоб дані із зовнішньої CRM передавалися на платформу Kwiga. У такому разі, при надходженні оплаченої заявки в CRM, Ви налаштовуєте передачу даних на Kwiga через API. На Kwiga створиться контакт, оплачене замовлення та клієнт отримає доступ до продукту.

Передача даних від Kwiga

Якщо Вам необхідно налаштувати передачу даних з платформи Kwiga в інший сервіс, наприклад, після реєстрації клієнта відправляти його дані в чат-бот Leeloo, то для цього необхідна інтеграція самого сервісу Leeloo c Kwiga (або будь-якого іншого сервісу, куди Ви хочете передати дані) . Про таку інтеграцію Ви можете уточнити у підтримці обраного сервісу. Альтернативою прямої інтеграції може бути відправка вебхуків, що дозволяє передати потрібні Вам дані з використанням деяких технічних знань.

Налаштувати відправку вебхука Ви можете на платформі в кількох місцях:

  • При заповненні форми-заявки (форми у віджеті)

  • При настанні будь-якої події через автоматизацію

Відправка вебхука з віджету

Дані форми можуть пересилатися на сторонній сервіс, налаштувати це Ви можете безпосередньо в СТА, використовуючи перемикач Додатково передати дані в сторонній сервіс.

У формі, що відкрилася, Ви можете вказати адресу, на яку надсилати запит, тип запиту (підтримуються POST, GET, PUT), тіло і заголовок, які параметри передавати - для вибору доступні параметри з форми.

Надсилання вебхука через сценарії в автоматизації

У діях автоматизації доступний пункт - Вебхук - Надсилання даних, що дозволяє надсилати запит до стороннього сервісу.

Коли саме необхідно передавати дані Ви можете налаштувати використовуючи події та умови, а також затримки в автоматизації, повний список та опис Ви можете знайти на сторінці Загальна інформація про автоматизацію 

Популярними рішеннями є відправлення даних контакту після реєстрації, після оплати (успішної чи неуспішної), відправлення даних у чатбот при невиконанні домашніх завдань або, навпаки, виконанні завдань.

У формі, що відкрилася, Ви можете вказати адресу, на яку відправляти запит, тип запиту (підтримуються POST, GET, PUT), тіло і заголовок, які параметри передавати - тут є можливість вибрати будь-яке поле на контакті або додати свій.