KWIGA help center General information about Kwiga Services descriptions Загальна інформація про автоматизацію

Загальна інформація про автоматизацію

Articles:

Розкажемо про основні принципи побудови автоматизації, які можна автоматизувати процеси на Kwiga. Наприклад автоматизації популярних процесів дивіться інші статті.


Для того щоб автоматизувати якийсь процес, необхідно визначити стартову подію, яка і запустить автоматизацію. Цією подією може виступати як реєстрація користувача, так і оплата за курс або інші події. Повний список подій наведено у статті нижче.

Зверніть увагу, що настроєна автоматизація почне спрацьовувати тільки після настання події. Якщо ж Ви налаштували автоматизації, а сама подія сталася ДО того, як вона була налаштована, то автоматизація не запуститься. Приклад: Ви хочете, щоб усім клієнтам, які зареєструвалися на платформі, надсилався новий лист. Контакти, які вже зареєстровані, не отримають цього листа, його отримають лише клієнти, які пройдуть реєстрацію після того, як Ви налаштували автоматизацію. Щоб зробити дії з контактами, подія на яких вже відбулася - використовуйте інші інструменти: розсилки, масові дії залежно від очікуваної дії та самої події.

В автоматизації можна налаштувати сценарій. Сценарій складається з одного чи більше тригерів.

Тригер – це простий процес: подія – можлива затримка або умова – дія. Приклад: Учень не заходить на курс 5 днів - він отримує листа з нагадуванням. Для створення такого тригера необхідно визначитись:

Що буде відправною точкою, яка подія

Чи потрібно додатково перевіряти якусь умову після настання події чи ні. Чи потрібна додаткова затримка перед перевіркою умови.

Що потрібно буде зробити, яка дія. Ви можете встановити затримку перед виконанням дії.

Сценарій - це ланцюжок з кількох тригерів, тобто кожен наступний тригер запускається після виконання дії попереднього тригера. Якщо у попередньому тригері відсутня дія, то й наступний тригер не запуститься. Приклад: Учень не заходить на курс 5 днів - отримує листа (1 тригер), далі чекаємо пару днів і перевіряємо, чи був перехід за посиланням з листа на курс чи ні, і якщо не було - то надсилаємо ще один лист. Будь-який сценарій складається з кількох послідовних тригерів, тому якщо Ви не впевнені, що саме Вам потрібно (тригер чи сценарій), почніть із тригера.

Зверніть увагу! Побудувати автоматизацію на подіях, які не сталися, неможливо. Наприклад, Ви хочете надіслати листа всім учням за 5 днів до закінчення курсу. Вибрати в події закінчення курсу буде неправильно, оскільки Ви хочете виконати дію ДО того, як відбудеться сама подія (закінчення). У такому випадку як події необхідно вказати Відкриття доступу до курсу та затримку у днях, коли ви хочете надіслати повідомлення (наприклад, доступ до курсу надається на 1 місяць, повідомлення необхідно надіслати через 25 днів після відкриття доступу). Якщо Ви не впевнені, яку подію необхідно вибрати для автоматизації Вашого процесу, зверніться до підтримки платформи.

Список подій

CRM

Контакти

Доданий - контакт доданий до Вашого проекту: зареєстрований самостійно або доданий при імпорті або одиничному додаванні.

Заблоковано – контакт заблоковано. Блокування контакту означає, що цей клієнт не зможе дивитися жодного з Ваших курсів, навіть якщо раніше сплатив доступ на курс або марафон.

Розблоковано – контакт було розблоковано.

Видалений – видалення контакту з Вашої CRM. Видалити контакт може власник чи будь-який член команди з відповідним доступом.

Відновив підписку на розсилку - у розробці, поки контакт не має можливості самостійно підписатися на розсилку.

Відмовився від розсилки - Контакт відписався від розсилки, зробити це може клієнт, натиснувши кнопку Відписатися в листах, які він отримує від платформи та інших розсилках.

Занесено значення по полю – у розробці (поки недоступне для вибору)

Змінено значення по полю - виберіть поле, яке потрібно відстежувати (наприклад, телефон). Далі Ви зможете вибрати, чи може бути будь-яке значення - у такому випадку подія спрацює у будь-який момент, коли клієнт змінить або заповнить вперше це поле. Або певне значення, наприклад, Ви робите опитування при реєстрації і це дозволить відразу сегментувати аудиторію.

Видалено поле у розробці (поки недоступне для вибору)

Додано поле у розробці (поки недоступне для вибору)

Контакту видалено тег - видалення будь-якого з тегів на контакті або певного тега. Ви можете вибрати 1 або кілька тегів, у такому випадку подія відбудеться, якщо контакту видалять один із вибраних тегів (Тег1 або тег2 або тег3 тощо).

Контакту доданий тег - додавання контакту будь-якого тега або певного тега. Ви можете вибрати 1 або кілька тегів, у такому випадку подія відбудеться, коли контакту додадуть будь-який із зазначених тегів (Тег1 або тег2 або тег3 і тд).

Змінено стан каналу зв'язку - у розробці, зараз є лише 1 канал зв'язку – ел. адресу. Змінити його поки що не можна.

Дублікат - подія спрацьовує, якщо створюється контакт у кабінеті, з телефоном, який раніше було вказано в іншого контакту в цьому ж кабінеті. Перевірка відбувається у момент створення контакту! Якщо клієнт після реєстрації змінить номер телефону в профілі або додасть його - то подія не спрацює.

Список контактів

Доданий до списку - Ви можете вказати певний список, додавання контакту до якого слід відстежуватися. Додати контакт до списку можна за допомогою іншого тригера та в ньому дію “Додати до списку”, або вказавши сегментований список. Редагувати статичний список немає можливості, тому зважайте на це при використанні цієї події.

Продажі

Загальне

Підписка закрита - Закритою вважається підписка, яка була скасована клієнтом у себе в кабінеті, був неуспішний запланований платіж або підписка закінчилася, тобто. всі заплановані платежі за нею виконані (наприклад, було заплановано 12 платежів за підпискою та всі сплачені). Зверніть увагу, що скасування підписки на платіжній системі клієнтом або у Вашому кабінеті на платіжній системі не передається на Kwiga і не спричинятиме спрацювання цієї події.

Передплата продовжена - подія спрацьовує, коли клієнт вносить запланований платіж за підпискою, тобто вона продовжується (найчастіше на 1 місяць).

Підписка скасована учасником – клієнт скасував передплату у себе в кабінеті. Зверніть увагу, що скасування підписки на платіжній системі клієнтом або у Вашому кабінеті на платіжній системі не передається на Kwiga і не спричинятиме спрацювання цієї події.

Пропозиції

Успішна оплата пропозиції - пропозиція була відзначена як оплачена, це може бути як успішна оплата клієнтом пропозиції через платіжну систему, так і ручне додавання учасника на курс або інший продукт, де Ви обираєте “Позначити як оплачене”, вибравши пропозицію.

Неуспішна оплата пропозиції - клієнт спробував сплатити пропозицію, але списання коштів було не успішним або учаснику доданий продукт і пропозиція зазначена "не оплаченою". Переглянути чому списання було не успішним Ви можете у звіті транзакцій, де біля статусу транзакції виводиться причина, яку передала платіжна система або ж у себе в кабінеті платіжної системи. Якщо клієнт не оплачував пропозицію (тобто не вводив дані своєї картки та не натискав кнопку оплатити), то ця подія не спрацює.

Повернення платежу за пропозицією - Було здійснено повернення коштів на пропозицію, ініціювати повернення коштів можна на платіжній системі у вашому акаунті або сам клієнт зробив чарджбек.

Прийнято безкоштовну пропозицію – клієнт прийняв безкоштовну пропозицію (зареєструвався на безкоштовний продукт).

Замовлення

Не сплачене замовлення (заявка) - Коли клієнт відкриває сторінку з пропозицією, то створюється замовлення. Це замовлення після створення завжди буде неоплаченим, оскільки для переходу на платіжну систему, введення номера картки – потрібен час. Тому для такої події обов'язкова затримка – це час, за який Ви очікуєте, що клієнт здійснить оплату (наприклад, 15 хвилин). У списку Ви можете вибрати оплату замовлення за якою пропозицією необхідно відстежувати, або вказати будь-який. Якщо Ви хочете відстежувати клієнтів, які реєструються, переходять за посиланням, але не оплачують (тобто вони не вводять дані картки та не натискають кнопку оплатити), то використовуйте для цього замовлення.

Продукти

Загальне

Доступ до продукту відкритий - Виберіть потрібний продукт, для якого слід відстежувати відкриття. Як правило відкриття продукту встановлюється в пропозицію (дата доступу до контенту) і може збігатися з датою оплати, так і бути відстроченим у майбутньому. Також якщо Ви додаєте продукт і вибираєте повний доступ, то момент додавання продукту і буде моментом відкриття доступу.

Доступ до продукту закритий - Виберіть потрібний продукт, для якого слід відстежувати закриття доступу. Доступ може бути закритий якщо доступ до курсу (марафону або іншого продукту) - минув, як правило, ця дата налаштовується в пропозиції (дата закриття доступу до продукту), після цього моменту учень не зможе відкрити уроки курсу. Також цією подією відстежується видалення продукту на контакті, оскільки ця дія робить продукт недоступним для клієнта.

Курс

Відкритий доступ до уроку - Необхідно вибрати курс та урок, доступ до якого потрібно відстежувати. Доступ до уроку відкривається при отриманні доступу до курсу, або коли приходить тимчасова затримка, або коли учень проходить чекпоінти, що обмежують доступ до певного уроку.

Початок перегляду уроку - Початком перегляду уроку вважається відкриття сторінки з уроком. Ця подія спрацює відразу при завантаженні сторінки з уроком, незалежно від того, почав учень перегляд відео, прослуховування аудіо і т.д.

Подивився урок - Учень переглянув усі відео хоча б на 80%, прослухав усі аудіо (хоча б на 80%), які додані до уроку. Якщо урок не містить відео та аудіо матеріали - то для того, щоб урок вважався переглянутим учневі, необхідно відкрити урок і залишатися на сторінці хоча б 4 секунди. Проходження квізів та завдань в уроці не впливає на спрацювання цієї події.

Вся практика на уроці пройдена - Усі квізи, які додані до уроку перейшли у статус Пройдено. Вам необхідно вибрати урок, виконання практик, у якому необхідно відстежувати.

Курс завершено - курс вважається закінченим, коли переглянуто всі уроки та пройдено всі практики. Зверніть увагу, якщо учневі недоступні усі уроки на курсі, а лише частина з них, то ця подія ніколи не настане.

Заморожений доступ - учневі заморозили доступ до курсу, це можна зробити на вкладці учасники курсу або на картці контакту.

Продовжено доступ - учневі продовжили доступ додавши додатковий час доступу або змінивши дату закінчення курсу.

Остання активність на курсі – Ви можете вказати кількість днів, які пройшли з моменту останньої активності учня на курсі у полі значення, тобто. якщо Ви хочете відстежити учнів та розіслати нагадування тим, хто не заходив на курс 5 днів, то вкажіть у полі значення 5. Зверніть увагу, перевірка на останню активність запускається 1 раз на день о 3 годині ночі по Києву, враховуйте цей час під час створення дії та перевірки умов. Таким чином, ця подія спрацьовує раз на добу та перевірка виконується о 3 годині ночі по Києву.

Марафон

Відкритий доступ до етапу - Необхідно вибрати марафон та етап, доступ до якого потрібно відстежувати. Доступ до етапу відкривається при отриманні доступу до марафону або коли приходить тимчасова затримка, або коли учень проходить чекпоінти, що обмежують доступ до певного етапу.

Пройдено етап – учень переглянув усі відео хоча б на 80%, прослухав усі аудіо (хоча б на 80%), які додані до етапу. Якщо етап не містить відео та аудіо матеріали - то для того, щоб етап вважався переглянутим учневі, необхідно відкрити етап і залишатися на сторінці хоча б 4 секунди. Проходження квізів та завдань у етап не впливає на спрацювання цієї події.

Марафон пройдено - марафон вважається пройденим, коли пройдено всі етапи та виконано всі практики. Зверніть увагу, якщо учневі недоступні всі уроки на марафоні, лише частина з них, то ця подія ніколи не настане.

Марафон не пройдено - учень не пройшов марафон, тобто його було виключено через невиконання завдань.

Заморожений доступ - учневі заморозили доступ до марафону, це можна зробити на вкладці учасники марафону або на контактній картці.

Продовжено доступ - учневі продовжили доступ додавши додатковий час доступу або змінивши дату закінчення марафону.

Вебінар

Зареєструвався на вебінар - клієнт зареєструвався на вебінар, заповнивши реєстраційну форму або сплативши участь на вебінарі.

Почав дивитися вебінар – клієнт зайшов на вебінар, коли трансляцію було запущено.

Подивився вебінар - клієнт подивився вебінар, тобто переглянув 85% вебінару.

Автовебінар

Зареєструвався на автовебінар - клієнт зареєструвався на автовебінар, заповнивши реєстраційну форму або сплативши участь на автовебінарі.

Почав дивитися автовебінар – клієнт зайшов на автовебінар, коли трансляцію було запущено.

Подивився автовебінар – відвідав автовебінар та пробув на ньому 85% часу.

Консультація

Час початку консультації – у розробці (поки недоступний для вибору)

Час закінчення консультації – у розробці (поки недоступний для вибору)

Квіз

Квіз перейшов у статус – дозволяє відстежити статус квиза на різних продуктах. Ви зможете вибрати курс (марафон), урок та вказати необхідну практику, статус якої слід відстежувати. Ви можете вибрати один або кілька квізів, у такому разі відстежуватиметься перехід у вказаний статус одного з обраних. Якщо Ви вкажете кілька статусів, то відстежуватиметься один із них.

Маркетинг

Сервіс email-розсилок

Лист відправлений - вкажіть будь-який лист або певний лист, вибравши потрібний шаблон. Як тільки вибраний шаблон буде відправлено, спрацює подія.

Перехід за посиланням у листі - дозволяє вибрати шаблон та посилання, перехід на яку слід відстежувати. Зверніть увагу

Лист відкритий - клієнт отримав і відкрив лист, дозволяє вибрати певний лист або будь-який.

Система

Отримано листа - у розробці (поки недоступний для вибору)

Сайт

Загальне

Відвідав сторінку - дозволяє Вам вказати продукт та відстежити, чи заходив учень на презентаційну сторінку продукту. Адресу цієї сторінки можна знайти в налаштуваннях курсу. Якщо Ви вкажете більше одного продукту - то подія спрацює, якщо клієнт відкриє одну з них.

CTA

Загальне

Клікнув по банеру – у розробці (поки недоступно для вибору)

Гейміфікація

Загальне

Додані бали - відстежуйте подію додавання балів на всьому проекті (тобто без прив'язки до продукту) або на певному курсі чи марафоні.

Списані бали - відстежуйте подію списання балів на всьому проекті (тобто без прив'язки до продукту) або на певному курсі чи марафоні.

Оплата балами - Ви можете відстежувати момент, коли клієнт оплатив балами будь-який продукт або певну пропозицію.

Умови та затримки перед перевіркою умови

Ви можете додати додаткові умови, перевірка яких розпочнеться після того, як спрацює подія. Можливі варіанти:

  • Зачекати якийсь час і перевірити умову

  • Очікувати настання певної дати або певного дня тижня, і після цього перевірити умову

  • Очікувати настання ще однієї події (у переліку доступні ті ж події, які описані у Списку подій вище)

  • Без затримки, відразу після настання події перевірити виконання умов.

Ви можете складати будь-які умови, використовуючи логічні оператори І та АБО.

Список умов

CRM

Контакти

Статус - дозволяє вибрати один із статусів контакту: Активний, Заблокований або Видалений. Якщо Вам необхідно вибрати 2 статуси, то скористайтесь оператором АБО

Значення поля - дає можливість вказати будь-яке поле на контакті, у тому числі і поле користувача, а також вказати точне збіг або фразу, відповідність на яку має перевірятися.

Підписано на розсилку - дозволяє перевіряти, підписано контакт на розсилку або ж відписався від розсилок.

Тег - дозволяє перевіряти чи є певний тег або немає у контакту. Можна також вказати частковий збіг.

Канал зв'язку – поки що дозволяє обрати лише ел. Пошту та вказати можливий статус (На перевірці, непідтверджений; Дійсний, непідтверджений; Недійсний; Підтверджений; Спам; Скарга).

Дата додавання контакту – дозволяє перевіряти дату додавання контакту до кабінету, можливі опції: Не важливо, До дати, Після дати, Точна дата. При вказівці дати Ви можете вказати час та часовий пояс.

Остання активність дозволяє перевіряти дату останньої активності контакту в кабінеті, можливі опції: Не важливо, До дати, Після дати, Точна дата. При вказівці дати Ви можете вказати час та часовий пояс.

Остання купівля – дозволяє перевіряти дату останньої покупки у контакту в кабінеті, можливі опції: Не важливо, До дати, Після дати, Точна дата. При вказівці дати Ви можете вказати час та часовий пояс. Покупкою вважається будь-яка оплата.

Список контактів

Знаходиться у списку - дає можливість перевіряти, чи є контакт у списку чи ні у списку.

Продажі

Загальне

Підписка закрита - дозволяє перевіряти, чи підписка закрита у контакту. Закритою вважається підписка, яка була скасована клієнтом у себе в кабінеті, був неуспішний запланований платіж або передплата закінчилася, тобто. всі заплановані платежі за нею виконані (наприклад, було заплановано 12 платежів за підпискою та всі сплачені). Зверніть увагу, що скасування підписки на платіжній системі клієнтом або у Вашому кабінеті на платіжній системі не передається на Kwiga, а отже в таких ситуаціях ця умова може працювати некоректно.

Останнє продовження передплати – дозволяє вибрати пропозицію та вказати період продовження передплати.

Підписка закрита - Закритою вважається підписка, яка була скасована клієнтом у себе в кабінеті, був неуспішний запланований платіж або підписка закінчилася, тобто. всі заплановані платежі за нею виконані (наприклад, було заплановано 12 платежів за підпискою та всі сплачені). Зверніть увагу, що скасування підписки на платіжній системі клієнтом або у Вашому кабінеті на платіжній системі не передається на Kwiga і не спричинятиме спрацювання цієї події.

Підписку продовжено - перевіряється умова, чи було продовження - чи вносив клієнт запланований платіж за передплатою. Ви можете вибрати період, коли мало бути продовження.

Пропозиції

Сплатив пропозицію - перевіряє оплату (була чи не була) за конкретною пропозицією.

Прийняв безкоштовну пропозицію - перевіряється, чи була прийнята безкоштовна пропозиція клієнтом.

Повернення платежу на пропозицію - перевіряється, чи було здійснено повернення коштів на пропозицію. Ініціювати повернення коштів можна на платіжній системі у вашому акаунті або сам клієнт зробив чарджбек.

Продукти

Загальне

Доступ до продукту – дозволяє перевірити наявність доступу до продукту та який саме (Відкритий, Закритий, Попереднє замовлення або Відсутній). Відкритий – означає, що на момент перевірки умови учень матиме доступ до продукту, закритий – відповідно те, що доступ до продукту закрився, але раніше він був. Попереднє замовлення- клієнт у відсутності доступу до продукту, але був у списку попереднього замовлення, і відсутня - клієнт у відсутності ніякого доступу до продукту. Додатково можна вказати часові рамки для часу події за умови, тобто. дату відкриття або закриття доступу до продукту, або попадання до списку попереднього замовлення.

Квіз

Практика пройдена – дозволяє перевірити статус певної практики. Додатково можна вказати часові рамки для часу події за умови, тобто. коли було змінено статус практики. Якщо Ви оберете кілька практик, то відповідний статус перевірятиметься чи, що означає, якщо хоча б одна обрана практика має обраний статус - умова буде зарахована.

Курс

Відкритий доступ до уроку - перевіряється, відкрито або закрито доступ до уроку. Якщо уроків вибрано кілька, то достатньо щоб був доступ до одного з них (або закритий був доступ до одного з них).

Почав дивитися урок – перевіряється, чи почав учень дивитися урок чи ні. Якщо уроків вибрано кілька, достатньо щоб учень почав дивитися один з них.

Подивився урок – перевіряється, чи переглянутий урок учнем чи ні. Урок вважається переглянутим, якщо у ченик переглянув усі відео хоча б на 80%, прослухав усі аудіо (хоча б на 80%), які додані до уроку. Якщо урок не містить відео та аудіо матеріали - то для того, щоб урок вважався переглянутим учневі, необхідно відкрити урок і залишатися на сторінці хоча б 4 секунди. Проходження квізів та завдань в уроці не впливає на цю умову.

Якщо уроків обрано кілька, то достатньо щоб учень переглянув один із них (або хоча б один був непереглянутим).

Вся практика на уроці пройдено - перевіряється, чи виконані всі завдання (квізи) в уроці чи ні. Якщо уроків обрано кілька, достатньо, щоб учень виконав усі практики хоча б в одному з них (або хоча б в одному був не виконаний, якщо стоїть умова “ні”).

Курс завершено – перевіряється, завершив учень курс чи ні. Курс вважається закінченим, коли переглянуто всі уроки та пройдено всі практики. Зверніть увагу, якщо учню недоступні всі уроки на курсі, а лише частина з них, то ця умова ніколи не буде виконана (якщо обрано умову “Так”).

Заморожений доступ – перевіряється, чи заморожено доступ у учня до курсу чи ні.

Продовжено доступ - перевіряється, чи продовжено доступ до курсу чи ні.

Заморожування припиниться - дозволяє перевірити, чи буде зупинено заморожування чи ні за курсом. Існує можливість вказати дату умови у події, тобто. коли припиниться заморозка (до дати, після дати, точна дата чи байдуже).

Залишилося днів на продукті – дозволяє перевірити, чи залишилося у учня ще певну кількість днів доступу до продукту. Ви можете вказати діапазон днів або точне число (вкажіть одне і те ж число в полях від і до).

Прогрес проходження – дозволяє вказати % проходження курсу. Задати інтервал (від 50% до 70%) ви можете додавши дві умови (більше 50% і менше 70%).

Марафон

Відкритий доступ до етапу – перевіряється, відкритий чи закритий доступ до етапу. Якщо етапів вибрано декілька, то достатньо щоб був доступ до одного з них (або закритий був доступ до одного з них).

Пройдено етап - перевіряється, чи переглянутий етап учнем чи ні. Етап вважається пройденим, якщо у ченик переглянув усі відео хоча б на 80%, прослухав усі аудіо (хоча б на 80%), які додані на етап. Якщо етап не містить відео та аудіо матеріали - то для того, щоб етап вважався переглянутим учневі, необхідно відкрити етап і залишатися на сторінці хоча б 4 секунди. Проходження квізів і завдань в етапі впливає на цю умову.

Марафон пройдено - аналогічно до такої ж умови на курсі.

Заморожений доступ - аналогічно до такої ж умови на курсі.

Продовжено доступ - аналогічно до такої ж умови на курсі.

Заморозка припиниться - аналогічно до такої ж умови на курсі.

Вебінар

Зареєструвався на вебінар - перевіряє чи зареєстрований користувач на вебінар чи ні.

Почав дивитися вебінар – дозволяє перевірити, чи почав користувач дивитися вебінар. Переконайтеся, що ця умова перевіряється після початку вебінару.

Подивився вебінар - дозволяє перевірити, чи відвідав учасник вебінар і був присутній хоча б на 85% вебінара. Переконайтеся, що ви перевіряєте умову після закінчення вебінару.

Автовебінар

Зареєструвався на автовебінар - перевіряє чи зареєстрований користувач на автовебінар чи ні.

Почав дивитися автовебінар – дозволяє перевірити, чи почав користувач дивитися автовебінар. Переконайтеся, що умова перевіряється після початку автовебінару. У випадку автовебінара, що повторюється, - затримка повинна відповідати періоду повторення або перевищувати його.

Подивився автовебінар - дозволяє перевірити, чи відвідав учасник автовебінар і був він хоча б на 85% автовебінара.

Маркетинг

Сервіс email-розсилок

Надіслано листа - перевіряє, чи було відправлено учаснику листа (вказуєте потрібний шаблон).

Лист переглянуто – дозволяє перевірити, чи відкривав учасник листа. Відкриття листа не означає, що лист був прочитаний, це лише означає, що учасник завантажив лист.

Клікнув за посиланням у листі – дозволяє перевірити, чи кликав учасник на посилання у листі чи ні. Якщо у листі міститься кілька посилань - Ви зможете вибрати яку саме. Зверніть увагу, що коректне відстеження кліка за посиланнями можливе лише для посилань на KWIGA.

Сайт

Загальне

Завітав на сторінку - дозволяє відстежити, чи заходив учень на презентаційну сторінку продукту. Адресу цієї сторінки можна знайти в налаштуваннях курсу. Якщо Ви вкажете більше одного продукту - достатньо буде відвідування сторінки одного з продуктів (АБО).

CTA

Загальне

Клікнув по банеру - дає можливість перевірити, чи був клік по банеру чи заповнена форма чи ні.

Гейміфікація

Загальне

Набрано балів – дозволяє перевірити, чи набрав учень необхідну кількість балів чи ні. Доступні варіанти: =, <, >, >=, <=, а також перевірка кількості балів на певному продукті або на проекті.

Дії та затримки перед дією

Мета автоматизації – виконання дії за вас. Саме в розділі дії Ви зможете вказати, що саме потрібно зробити. Ви можете вказати як одну дію, так і кілька. Додатково Ви можете вказати затримку перед виконанням дії.

Зверніть увагу! Затримка перед дією розраховується з моменту перевірки (виконання) умови. Тобто, якщо Ви вказали затримку перед умовою 2 дні, та додатково затримку перед подією 3 дні, то дія буде вчинена через 5 днів після настання події).

Затримка перед дію не обов'язкова, Ви можете вибрати:

  • Чекати X днів Y годин Z хвилин

  • Продовжити у визначений день тижня

  • Продовжити у певний час

  • Чекати на виконання події

Список дій

CRM

Контакти

Заблокувати – блокує контакт. Блокування контакту означає, що цей клієнт не зможе дивитися жодного з Ваших курсів, навіть якщо раніше сплатив доступ на курс або марафон.

Розблокувати – відповідно знімає блокування з контакту.

Тимчасово видалити контакт - не доступно для вибору в розробці.

Відновити контакт - не доступно для вибору в розробці.

Відписати контакт від розсилки

Змінити значення поля – дозволяє вибрати поле на контакті та оновити запис.

Видалити поле - не доступне для вибору в розробці.

Додати поле - не доступне для вибору у розробці.

Додати тег – додає контакту тег. Ви можете вибрати тег з наявних або створити новий.

Видалити тег – видаляє тег на контакті.

Додати контакт у воронку - Дозволяє вибрати воронку та етап в воронці. Нове замовлення для контакту створюється у воронці, тобто існуюче замовлення не залишається де було і раніше (зазвичай у воронці за замовчуванням), а у вказаній воронці створюється нове замовлення. Якщо ви не хочете дублювання замовлення, тоді використовуйте дію Продажі - Замовлення - додайти до воронки.

Список контактів

Додати до списку – дозволяє вибрати список та додати до нього контакт. У цьому списку можна вибрати як статичний список, так і сегмент.

Видалити зі списку – видаляє контакт із зазначеного списку.

Продажі

Замовлення

Додайте до воронки - передайте замовлення на вказану воронку.

Загальне

Завершити підписку - дозволяє зупинити списання підписки, якщо вона реалізована через KWIGA. Якщо списання обробляється на платіжній системі, то зупинити списання грошей через це не вийде.

Продукти

Загальне

Отримати доступ до продукту - відкривається повний доступ або доступ за пропозицією до продукту. Повний доступ означає, що доступ до всіх уроків відразу, не обмежений у часі, чекпоїнти не застосовуються.

Закрити доступ до продукту – доступ до продукту припиняється, учень більше не зможе відкривати курс, дивитися уроки тощо.

Курс

Відкрити доступ до уроку – відкриває доступ до вибраних уроків.

Почав дивитися урок – імітує старт перегляду уроку учнем, урок відзначається у процесі проходження.

Урок переглянуто – зазначений урок відзначається як пройдений, незалежно від реального прогресу учня.

Курс завершено – відзначає курс завершеним, незалежно від реального прогресу учня.

Заморозити доступ до курсу – заморожує доступ до курсу на вказану кількість днів та місяців.

Продовжити доступ до курсу – продовжує доступ до курсу на вказану кількість днів та місяців.

Видати сертифікат - видається сертифікат за проходження курсу або просто. Сертифікат видається незалежно від налаштувань курсу.

Марафон

Дії на марафоні аналогічні до відповідних дій на курсі.

Відкрити доступ до етапу марафону

Пройдено етап марафону

Марафон пройдено

Марафон не пройдено

Заморозити доступ до марафону

Продовжити доступ до марафону

Видати сертифікат

Вебінар

Зареєструвався на вебінар – реєструє учня на вибраний вебінар.

Почав дивитися вебінар – зазначає, що клієнт почав дивитися вебінар (імітує реальну подію).

Переглянув вебінар - зазначає вебінар переглянутим.

Автовебінар

Дії на автовебінарі аналогічні відповідним діям на вебінарі.

Зареєструватися на автовебінар

Почав дивитися автовебінар

Подивився автовебінар

Маркетинг

Сервіс email-розсилок

Надіслати лист - надсилає вибраний шаблон.

Сервіси

Get Response

Передати контакт - передає дані контакту в сервіс Get Response

Smart Sender

Передати контакт - передає дані по контакту до сервісу Smart Sender

SendPulse

Передати контакт - передає дані по контакту до сервісу SendPulse

Гейміфікація

Загальне

Нарахувати бали – дозволяє нарахувати вказану кількість балів за курс чи проект.

Списати бали – дозволяє списати зазначену кількість балів за курс чи проект.

Система

Повідомлення

Надіслати контакту – у розробці.

Надіслано користувачеві - дозволяє вибрати користувача з вашої команди на проекті і додати йому повідомлення. Повідомлення буде доступне у користувача в дзвіночку.

Надіслано email користувачеві - дозволяє вибрати користувача з вашої команди на проекті та надіслати повідомлення ел. поштою.

Вебхук

Відправлення даних – дозволяє сформувати вебхук та надіслати запит на вказану адресу.

Приклади автоматизації:

Дожимні ланцюжки листів (неоплачені замовлення та заявки)

Нарахування балів під час проходження уроків 

Налаштування нагадувань, якщо учень не заходить на платформу