KWIGA help center LMS (education) Tutors and assistants Как добавить куратора?

Как добавить куратора?

Articles:

Все действия, которые необходимо совершить, чтобы добавить куратора и закрепить за ним группу учеников.


In this article:


Якщо на курсі передбачена робота з кураторами, будь то перевірка домашніх завдань або відповіді на коментарі, Ви можете додати користувача до свого проекту та налаштувати, до чого він матиме доступ, а до чого ні. Можна додати необмежену кількість членів команди Kwiga, і кожному видати певні права, які дають більше чи менше можливостей: від повного доступу до роботи куратором чи адміністратором однією курсі. У цій статті розглянемо додавання куратора та налаштування для різних випадків.

Додавання куратора

Додавання (запрошення) куратора до проекту

Насамперед необхідно запросити куратора на проект.

Якщо Ви раніше запрошували вже користувача в проект і зараз хочете додати його як куратора на курс, то відразу переходьте до наступного кроку!

Щоб запросити нового користувача на ваш проект, відкрийте Налаштування - Доступи з управління - Додати користувача, вкажіть ім'я, телефон та ел. пошту. Вам буде потрібно вибрати групу доступу Куратор (за замовчуванням). Ви можете використовувати іншу групу, наприклад, Повний доступ або створити свою групу з налаштованими правами (про це читайте в статті). Яку групу вибрати залежить від того, що Ви хочете дозволяти користувачеві, якщо не впевнені - використовуйте Куратор (за замовчуванням), у такому разі куратор буде доданий на всі курси та марафони.

Після того, як користувач запрошений у ваш проект, він отримає лист-повідомлення, що містить посилання-кнопку для приєднання. Вам не потрібно чекати, коли запрошений підтвердить участь, ви можете відразу перейти до наступного кроку.

Додавання куратора на курс

Щоб додати куратора до курсу, відкрийте сторінку курсу та перейдіть на вкладку Доступи\Керування. У цьому розділі відображаються всі куратори, які є на цьому курсі. Якщо Ви не бачите потрібного куратора, то використовуйте кнопку додати користувача, у вікні виберіть потрібного користувача.

Закріплення учнів за куратором

Для распределения учеников между кураторами используются группы. если за куратором закреплена группа, то он будет видеть комментарии и  ответы на тесты и задания только своих учеников. Ученики же из такой группы, закрепленной за куратором, не будут видеть других кураторов. Настройки допускают, что группа может быть закреплена за несколькими кураторами, в таком случае ученики смогут писать  личные ответы нескольким кураторам. 

Щоб закріпити учнів за куратором, необхідно натиснути на іконку олівця біля списку груп (або біля Учасники без куратора). У вікні виберіть Персоналізувати, після чого ви побачите вже наявні групи на цьому курсі, там же ви можете створити нову групу.

Натисніть +Група, щоб створити нову групу, у новому вікні можна додати назву для групи і вибрати учнів зі списку праворуч на екрані. У списку праворуч відображатимуться усі учні на цьому продукті, але не всі контакти, які є у вашій базі. Якщо ви не бачите учня в цьому списку, це означає, що він не має доступу до цього курсу або марафону. Використовуйте стрілку біля імені контакту, щоб перемістити в поле зліва - це і є список тих учнів, які перебувають у групі. Ви можете використовувати фільтр - в якому є можливість вивести всіх учнів з певними тегами, полем користувача, вже закріплених за куратором або купили певну пропозицію. Щоб перемістити всіх знайдених учнів (з використанням фільтра або без) – ви можете використовувати кнопку “перемістити всіх”

 

Коли Ви завершили формування групи, Натисніть нагорі кнопку Зберегти, Вас перенесе на попередній крок із вибором групи. Виберіть новостворену групу та натисніть зберегти - куратор закріплений за обраними учнями!

Додавання кількох кураторів для різних тарифів

Якщо Ви хочете закріпити куратора за певним тарифом, Ви можете це зробити в налаштуваннях пропозиції. Переконайтеся, що Ви додали куратора на курс (див. пункт Додавання куратора вище). Після цього відкрийте потрібну пропозицію і в налаштуваннях Продукту натисніть +Додати в розділі Куратор.

Можна додати як одного куратора, так і кількох і встановити розподіл між ними. Усі нові учні будуть додаватися автоматично до груп зазначених кураторів (або куратора). Якщо на курсі вже були продажі, необхідно закріпити їх за кураторами окремо, оскільки налаштування вище не буде застосоване до раніше доданих учнів.

Щоб розподілити доданих учнів на курс, необхідно відкрити потрібний курс і перейти на вкладку Управління. Опустіться вниз сторінки, у розділі Куратори. Біля першого куратора, за яким слід закріпити певний тариф, натисніть на іконку олівця, виберіть Персоналізувати. Якщо кроком раніше Ви вже встановили куратора в пропозиції, то за куратором вже буде закріплена хоча б одна група. Не знімайте виділення цієї групи!

Створіть нову групу, натиснувши на +Група, додайте назву та використовуйте Фільтр, щоб вибрати тільки учасників, які купили певну пропозицію. Перемістіть всіх у поле зліва на екрані та збережіть. Закріпіть нову групу за куратором. Якщо є інші куратори, за якими потрібно закріпити інші тарифи, то повторіть дії, описані вище.

Додавання кількох кураторів та закріплення різних груп учнів за ними

Якщо куратори ще не є користувачами кабінету, то додайте їх за інструкцією в пункті додавання куратора. Після цього відкрийте курс, на який необхідно додати кураторів та перейдіть на вкладку Управління. Опустіться вниз сторінки, у розділі Куратори, там ви повинні побачити всіх кураторів, які повинні бути на курсі. Якщо їх немає - скористайтеся кнопкою Додати куратора та виберіть потрібних користувачів.

Біля першого куратора, за яким слід закріпити певну групу учнів, натисніть на іконку олівця, виберіть Персоналізувати.

Створіть нову групу, натиснувши на +Група, додайте назву і використовуйте Фільтр, щоб вибрати необхідну групу, найчастіше в таких випадках зручно використовувати тег. Перемістіть всіх у поле зліва на екрані та збережіть. Закріпіть нову групу за куратором. Якщо ви не додали тег спочатку при додаванні учнів, ви можете зробити це на будь-якому етапі! Ви можете зробити ще раз імпорт доданих до бази учнів, додавши до файлу додаткову колонку тег. У ній ви можете вказати ім'я куратора або назву групи і запустити імпорт ще раз. У такому разі учні не отримають зайвих повідомлень, вони лише додадуть потрібний тег. Якщо є інші куратори, за якими потрібно закріпити інші групи, то повторіть дії, описані вище.

Зміна куратора на курсі

Оскільки куратор на курсі закріплюється за певними групами учнів, то зміна куратора – досить проста дія. Вам необхідно додати нового куратора до кабінету та на курс (див. дії описані вище), а потім закріпити за ним ті ж групи, що були закріплені за початковим куратором. Після цього ви можете відв'язати групи зі старого куратора. Новий куратор бачитиме всі особисті відповіді учнів попередньому куратору та зможемо продовжити роботу. В учнів ім'я їхнього куратора оновиться автоматично.

Додаткові налаштування для кураторів

Всі користувачі, які мають доступ до перегляду курсу можуть бачити відповіді учнів. Але вони не можуть працювати з домашніми завданнями, приймати їх, відправляти на доопрацювання, давати можливість перездавання - це все дозволяють права доступу Куратор.

 

Налаштування головного куратора, адміністратора

Якщо необхідно, щоб окрема людина могла контролювати дії інших кураторів, бачити відповіді - достатньо додати його на курс в розділ Управління. Якщо необхідно, щоб цей чоловік міг приймати домашні завдання, заміщати куратора - необхідно, щоб цей користувач також був у розділі куратор. За ним потрібно закріпити всіх учнів (усі групи або створити групу "Усі учні"), але додатково приховати від учнів, щоб учні не бачили цього користувача як свого куратора. Для цього натисніть “Доступний на всіх” та виберіть “Приховати”, Зберегти.

 

Налаштування куратора для перевірки лише певного завдання

Якщо на курсі працюють куратори, але для перевірки якогось підсумкового або певного завдання потрібно встановити іншого куратора, то це можна зробити, закріпивши певного користувача на цьому завданні. Відкрийте завдання у конструкторі квізів та виберіть потрібного куратора у списку. 

Додатково Ви можете приховати цю практику від інших кураторів, для цього для кожного куратора, від якого потрібно її приховати - натисніть на “Повний” біля Доступ до практик і позначте практики, які потрібно приховати.