Звичайний курс VS курс з wow-ефектом: в чому різниця?

Звичайний курс VS курс з wow-ефектом: в чому різниця?!

Чому важливо давати давати вау-ефект? Якщо коротко, то ось як реагують студенти звичайного курсу та курсу з вау-ефектом:

Основні складові курсу з вау-ефектом: 

  1. Ваш курс зрозумілий. Від першого до останнього уроку. 

Онлайн-курс – це Google для студента. Тому, тут не діє фраза “йди погугли”. Уся професійна лексика, незрозумілі слова та вирази мають бути пояснені простою мовою. Усі програми повинні містити інструкцію з використання. Для цього надайте студентам додаткові матеріали: чек-листи, гайди, схеми, словники термінів.

Інакше, у ваших студентів буде більше питань, ніж відповідей.

Приклад: у курс зі створення сторіз додайте відеоінструкцію по всім корисним фічам необхідного додатку з прикладами. 

 

  1. Дотримання продуктової обіцянки.

Студенти купили ваш курс саме через їх прагнення досягти того результату, про який ви говорите. Тому, будь ласка, обіцяєте – давайте. Якщо ж ні, це буде не тільки великий мінус в карму, а ще й погані відгуки та погрози. 

Приклад: якщо ви обіцяєте заробіток від $500, то покажіть, як оформлювати резюме та кейси, упакувати свій профіль та проходити співбесіди.

 

  1. Цікаво та емоційно

Навчання не має нагадувати наших найсуворіших вчителів та догани за жарти на уроках.

Зробіть ваш курс цікавим додаючи жарти, меми та смішні ситуації з життя. Додайте інтерактивності, гейміфікацію, зрозумілий дизайн.

Харизма спікера також впливає: будьте розслабленими, правильно змінюйте інтонацію, жартуйте та позбавтесь, блін, тих слів-паразитів.

 

Наприклад, можна додати як жарт досить  життєву ситуацію у курс з контент-маркетингу:

 

  1. “Ага-момент”

І це дуже важливий пункт: кожні 10-15 хвилин уроку студент повинен ловити інсайти. Так-так, емоційно казати: “Агаааа!”. І це навіть не методологія: якщо наш мозок не отримає нову інформацію протягом 15 хвилин, ми просто втрачаємо фокус, та як казали нам вчителі: “В одне вухо влітає, з іншого вилітає”. 

 

Ці 4 прості принципі формують “Квадрат методології”, дотримуючись якого ви зможете зробити якісний курс з вау-ефектом.

 

Однак, не засмучуйтесь, якщо ваше навчання поки немає вау-ефектів.. Це все можуть легко виправити досвідчені методологи під час аудиту вашого курсу.

Методологічна агенція GRÁDE

Допоможемо створити WOW-курс

Замовити консультацію