Команда для створення онлайн-курсів

Команда для створення онлайн-курсів!

Якщо ви думаєте, що самостійно створити і запустити онлайн-курс – легко, то ви, на жаль, помиляєтесь. Створення інфопродуктів складається з різноманітних та досить складних процесів. Зробити все одному можна, але якщо ви хочете зробити якісно – вам необхідна команда. 

Звісно, склад команди залежить від вашого бюджету, тож ми поговоримо про базовий склад, але й поговоримо також про обмежений або, навпаки, великий бюджет. 

З кого має складатись базова команда для створення онлайн-курсу?

  1. Ви як експерт, спікер на курсі та медійна особистість. Яка ваша роль? Вкласти в ваш курс якісну інформацію з вашим унікальним підходом. Передати свій досвід та знання студентам. Крім того, як обличчя свого курсу вам потрібно записати рекламу та завойовувати лояльність аудиторії через блог, розповідаючи про себе, свою нішу та прогріваючи їх до майбутнього курсу. 

  2. Маркетолог або продюсер. Для чого? Щоб ви не злили весь рекламний бюджет, а грамотно налаштували рекламу, просувались через інфлюєнсерів, виступали як запрошений спікер та будували ваш особистий бренд.

  3. Методолог, який допоможе правильно вкласти усі ваші знання в онлайн-продукт, створить презентації уроків та додасть гейміфікацію, щоб студенти залишались вмотивованими до кінця курсу. 

  4. Куратор. Це людина, яка буде допомагати вашим студентам дійти до їх точки Б, не злитись з курсу, перевірить домашки та збере фідбек студентів. 

  5. Дизайнер, який буде займатись створенням стилю для вашого курсу, робити дизайн додаткових матеріалів. Буде супер, якщо дизайнер також зможе зробити дизайн вашого сайту. 

  6. Монтажер. Людина, яка зробить з ваших відео вау-уроки. 

  7. Технічний спеціаліст. Налаштування оплат, купівля домену і створення сайту, завантаження уроків на навчальну платформу, налаштування онлайн-трансляцій для проведення вебінару – усе це також потрібно зробити перед запуском онлайн-продукту. 

 

Якщо ж у вас є досить великий бюджет та об’ємний курс, ми радимо також знайти спеціаліста з налаштування воронок продажу, щоб максимально залучити аудиторію, якісно працювати і з холодною,  і з теплою аудиторією. А також, проджект-менеджера, який допоможе команді рухатись в одному напрямку та згідно з дедлайном.

Якщо ж ви плануєте створення інфопродукту з мінімальними вкладеннями, то ми радимо пройти онлайн-марафон “Метод” для того, щоб мати розуміння як методологічно правильно створити онлайн-курс та як його продавати. 

Крім того, якщо у вас є певні навички в маркетингу, дизайні чи монтажу – ви також можете закривати це самостійно. 

Та хочемо попередити, що ви дуже швидко втомитесь, адже це велике навантаження та відповідальність. Тому радимо поступово делегувати ваші завдання та фокусуватись на основному – якості вашого онлайн-курсу. 

Методологічна агенція GRÁDE

Допоможемо створити WOW-курс

Замовити консультацію