KWIGA help center Services, integrations, API, Settings Services Підключення FB-pixel до проекту на Kwiga

Підключення FB-pixel до проекту на Kwiga

Articles:

Як підключити Facebook-pixel на Kwiga, які події автоматично спрацьовують та коли саме - всі питання, пов'язані з відстеженням конверсій по рекламним кампаніям Facebook


Ви можете додати FB-pixel на всі сторінки свого проекту (кабінету), це можна зробити в розділі Налаштування – Інтеграції – Аналітика. Зверніть увагу, що код пікселя буде додано на всі сторінки в кабінеті, це робиться один раз і додати піксель на деякі сторінки поки що немає можливості.

Після додавання коду пікселя деякі події будуть працювати за замовчуванням і не вимагають від Вас додаткових дій. Нижче наведено список подій у термінології Facebook:

PageView - відкрита сторінка

CompleteRegistration - клієнт, учень пройшов реєстрацію

InitiateCheckout - зайшли на сторінку оформлення замовлення

Purchase - клієнт перейшов на thankyoupage (це відбувається після успішної оплати), так само передається ще валюта та вартість платежу. Якщо в налаштуваннях пропозиції змінено стандартну сторінку після успішної оплати, то ця подія для такої пропозиції не спрацює.

Lead - на віджеті/мінілендингу при надсиланні форми. Зверніть увагу, що ця подія спрацьовує за умови успішного заповнення форми та проходження валідації. Тобто. якщо формі є обов'язкові поля, то подія спрацює після заповнення всіх обов'язкових полів.

Ви можете відправку власних подій, вказавши їх у налаштуваннях кнопки, яка додана у форму та вписавши потрібну подію: