KWIGA help center LMS (education) Work with quizzes, homework Заповнення пропусків

Заповнення пропусків

Articles:

Створення завдання заповнити пропуски, вибрати правильний варіант зі списку, а також універсальне рішення для математичних та інших розрахункових завдань.


 

На платформі доступні відразу кілька варіантів для заповнення перепусток:

  • Вписати слово чи фразу

  • Вибрати варіант зі списку

Який варіант використовувати Ви вказуєте у кожному конкретному випадку. Як правильна відповідь Ви можете вказати кілька варіантів для будь-якого випадку, в тому числі і для вписати правильний варіант, що дозволяє врахувати в автоматичній перевірці всі можливі правильні варіанти написання.

Кожне питання постає по черзі і може містити окремі твердження - підпункти, які виводяться у учня одночасно на сторінці.

Переглянути приклад уроку із завданнями Заповнити пропуски можна за посиланням: https://sampleschool.kwiga.com/courses/new-course/fill-in-gaps 

Додаткові налаштування

Об'єднати всі відповіді та показувати консолідовано для кожного пропуска

Дозволяє автоматично об'єднати всі відповіді (і правильні, і неправильні) з усіх пропускыв та всіх тверджень у питанні до одного списку. Тим самим Вам не потрібно для кожного пропуска додавати "зайві" варіанти, а достатньо використовувати перемикач.

Показувати відповіді у явному вигляді

Дозволяє відразу відображати для учня відповіді в явному вигляді замість варіанта, коли на перепустці написано "виберіть відповідь":

Нижче приклад того ж варіанта у явному вигляді:

Налаштування зарахування питання та тверджень

У налаштуваннях самого квізу Ви можете налаштувати % правильних відповідей або необхідну кількість балів для автоматичного проходження квізу. Зверніть увагу, що бали можуть зараховуватись за квіз та окремо за запитання, а також за окремі відповіді. Просто вказівка балів за квіз, швидше за все, не дасть Вам потрібного результату, тому ми рекомендуємо подивитися відео, яке пояснює як налаштувати оцінювання квиза.

Незалежно від налаштування балів, Ви можете налаштувати зарахування питання, виходячи з кількості правильних тверджень або питань. На прикладі нижче питання 2 складається з 3 тверджень, а кожне твердження у свою чергу містить окремі відповіді – перепустки, які потрібно заповнити. Затвердження 1 містить текст, у якому потрібно заповнити 4 відповіді. Твердження 2 і 3 містять 1 перепустку, відповідно необхідно дати по 1 відповіді в кожному з них.

 

Ви можете регулювати:

Кількість правильних відповідей, які необхідно дати для того, щоб затвердження було зараховано. Для затвердження 1 у прикладі вище, де є 4 перепустки - необхідно дати 4 відповіді. За замовчуванням твердження буде зараховано лише в тому випадку, якщо всі 4 відповіді будуть правильними. Якщо у Вас затвердження містить 20 перепусток – то відповідно всі 20 відповідей мають бути вірними для зарахування питання. Якщо ж Ви хочете дати учням можливість допускати кілька помилок - то скористайтеся налаштуванням схвалення затвердження:

 

У прикладі вище ви хочете, щоб при заповненні хоча б 3 перепусток із 4 правильно - твердження зараховувалося і порахувалося як правильне - вкажіть 75%.

Оскільки питання може складатися з декількох тверджень, то додатково Ви можете встановити необхідний % правильних тверджень для того, щоб питання зараховувалося як правильне у налаштуваннях схвалення питання.

 

Ваше питання може містити необмежену кількість тверджень, за замовчуванням всі вони (100%) повинні бути відповідні правильно. Якщо в одному з 50 тверджень буде помилка, все питання буде не зараховано. Щоб змінити це і дати можливість помилятися і проходити далі для учнів, необхідно змінити % вірних тверджень. Наприклад, у вас 10 тверджень і Ви хочете зараховувати відповідь, якщо учень дав правильні відповіді на 8 із них – відповідно, вкажіть 80%.

Якщо опція налаштування схвалення питання недоступна, відкрийте налаштування квиза і увімкніть оцінювання балами, навіть якщо Ви не плануєте нараховувати бали.