Топ-10 трендів онлайн-освіти:

Топ-10 трендів онлайн-освіти:!

Бути освіченими – модно. А ще краще, коли онлайн-курс відповідає інноваційним тенденціям та містить у собі трендові методи та підходи до навчання. 

Пропонуємо вам проглянути топ-10 трендів на ринку онлайн-освіти:

  1. Індивідуальний підхід

З початком повномасштабного вторгнення всі зрозуміли, що життя одне і потрібно з нього брати максимум. Все більше людей переходить на формат персонального супроводу менторів. Окрім психологічної підтримки, це дозволяє максимально швидко та без перешкод отримати результат.

  1. Комбо онлайну та офлайну

Так-так, вам не почулось. Мастермайнди, воркшопи та лекції виходять з інтернетів. Живе спілкування та обмін досвідом вживу набуває все більшої цінності. 

Однак, усі офлайн-заходи можна купити в записі або ж взагалі приєднатись онлайн.

  1. Вчитель – більше не Google?

Раніше ми брали усю інформацію від вчителів, зараз же її стало занадто багато у відкритому доступі. Chat GPT, Google, Вікіпедія і ще безліч сайтів дають нам вичерпну інформацію з будь-яких питань. Саме тому роль вчителя зараз – направляти, допомагати та ділитись досвідом.

 

  1. Мінімалізм

Курси на пів року з літрами води зараз неактуальні. Людям потрібно швидко та без зайвої інформації оволодіти новими навичками. 

  1. Софт-скіли – це важливо

Ви, мабуть, помітили: поки одні бізнеси після початку повномасштабного вторгнення банкрутіли, інші – розвивались зі швидкістю світла. Люди з розвиненими навичками спілкування, лідерства, тім менеджменту та критичним мисленням run the world!

  1. Безкоштновно лише в мишоловці

На ринку освіти стало так багато неякісного безкоштовного матеріалу, що люди зрозуміли: безкоштовно = неякісно. Високий чек, великий досвід експерта та стислий виклад інформації – ось що чіпляє аудиторію зараз.

  1. Практика, практика, практика

В тренді навчання на практиці.

Кейс-стаді – змодельована ситуація, на основі якої відбувається навчання та вирішення проблем через перевірку власних гіпотез. Цей формат зараз в тренді, спробуйте і ви.

  1. Навчання підприємництву

Заснувати власне підприємство стає все популярнішим. Але більшість потребують ґрунтовних знань, щоб розуміти з чого почати. Поки в цій ніші немає багато конкурентів, радимо придивитись уважніше.

  1. Всебічний розвиток

Нарешті людей перестали цікавити лише маркетинг та IT. На ринку освіти з’являються все більше курсів про культуру, історію, живопис тощо.

 

  1.  Штучний інтелект

Ми вже знаємо, що штучний інтелект не замінить людину. Та нам потрібно здобути практичні навички, щоб ефективно застосовувати AI у будь-якій сфері.

 

Інновації чи класика – обирати вам. Та ми впевнені, що ринок освіти за наступні 10 років зміниться кардинально, тож радимо не нехтувати трендами. 

Методологічна агенція GRÁDE

Допоможемо створити WOW-курс

Замовити консультацію