KWIGA help center Services, integrations, API, Settings General setting Посилання з автологіном у листах для учнів: опис та налаштування

Посилання з автологіном у листах для учнів: опис та налаштування

Articles:

View more

Що таке посилання з автологіном, які переваги вони дають і де це налаштовується


За замовчуванням усі системні листи учням містять спеціальні посилання - посилання з автологіном, які дозволяють учням переходити з листів одразу на свій аккаунт, не вимагаючи введення логіну та паролю, додаткової авторизації. Це спрощує перехід і старт навчання, мінімізуючи питання і не вимагає від учнів пам'ятати свій логін та пароль, або відновлювати пароль.

Такі посилання містяться тільки в системних шаблонах, якщо Ви створили свій власний рекламний лист, то в ньому посилання не будуть містити автологін.

Переваги використання чарівних посилань (посилань з автологіном):

  • Простота для клієнтів їм не потрібно пам'ятати свій пароль, а також пошту, яку вони використовували для реєстрації на платформі

  • Легкий перехід на різних пристроях зі своєї пошти до облікового запису на платформі

  • У листах-повідомленнях про вихід нового уроку, або ж новий коментар, перевірений домашньому завданні - учень відразу потрапляє на потрібну сторінку з уроком або коментарем (завданням).

Можливі мінуси використання чарівних посилань (посилань з автологіном):

  • Посиланням можна поділитися з друзями і вони зможуть потрапляти в обліковий запис учня, не вводячи його логін та пароль. Зверніть увагу, що також можна поділитися і своїм паролем, що не є великою відмінністю для випадків купівлі доступу до курсу в складчину.

Налаштування використання посилань з автологіном

Ви завжди можете скасувати використання посилань з автологіном у системних повідомленнях Вашого проекту, для цього виберіть у верхньому меню Налаштування - Налаштування Маркетингу

На сторінці, що відкрилася, Ви можете включити або вимкнути посилання автологіну в листах відміткою відповідного чекбоксу: