KWIGA help center CRM Working with contacts (clients) Лог входів

Лог входів

Articles:

Яку інформацію Ви можете побачити у лозі входів, як працювати із застосованими обмеженнями


Лог входів - це історія всіх входів кожного учня з різних пристроїв, IP-адрес та всіх його сесій. Знайти лог входів можна на картці контакту: у верхньому меню виберіть Контакти, на сторінці вкажіть у пошуку ел. адресу учня та клацніть на його ім'я. На картці контакту відкрийте вкладку Історія входів:

Також всі контакти, які потрапили під обмеження, позначаються на списку контактів у колонці Остання активність. Там Ви можете побачити повідомлення про те, що було порушення встановлених обмежень на контакті, при натисканні на “лог входів” Вас перенесе на відповідну сторінку.

Історія входів на контакт

Вкладка містить три підпункти, що показують різні дані та звіти: Історія входів, Пристрої та Історія обмежень. На цій вкладці доступний перемикач, що дозволяє вимкнути перевірки для конкретного учасника.

Історія входів

Вам доступний перегляд Історії входів, де зібрано всю інформацію щодо кожного входу учасника. Ви можете переглянути історію сесій, останню активність (вона визначається останньою взаємодією учня з платформою: відкриття курсу, уроку, сторінки з пропозиціями або платежами, переглядом відео, виконанням завдання, але не частіше разів на 30 секунд), інформацію про пристрій та браузер, та і т.д.

Пристрої

На вкладці Пристрої можна переглянути перелік пристроїв, з яких виконувався вхід до облікового запису учня.

Відстеження пристрою реалізовано також через використання cookies, тобто відкриття учнем курсу з одного пристрою у двох різних браузерах - вважатиметься як 2 різні пристрої. Більш точне відстеження вимагає дозволу від клієнтів на отримання мак-адрес, які більшість клієнтів не дасть. Тобто сказати з впевненістю 100%, що на показаному скріншоті учень заходив із 3 пристроїв (або з двох: телефон і ноутбук) немає можливості.

У колонці Доступ до платформи можна заблокувати або дозволити доступ на кожному пристрої окремо.

Історія обмежень

На вкладці Історія обмежень Ви побачите всю історію обмежень, які були застосовані, виходячи з установок у Контроль доступів.

Для зручності доданий Статус лога - який дозволяє Вам відзначати порушення, які Ви переглянули. Статус лога не впливає на обмеження, яке застосовано до учасника і не змінює його. Статус лога впливає виключно на сповіщення у загальному списку контактів, що учасник має непереглянуті порушення, тобто тільки на повідомлення про порушення, які бачите тільки Ви у себе в контактах.