KWIGA help center LMS (education) Sales and launches (price plans settings, groups, sales outside of Kwiga) Як створити новий потік зі своїм розкладом

Як створити новий потік зі своїм розкладом

Articles:

View more

Покрокова інструкція, як запустити новий потік для раніше створеного курсу на Kwiga


Для організації запуску наступного потоку необхідно врахувати:

- Чи залишається доступ до курсу попереднього потоку. Якщо доступ не залишається, то Ви можете змінити всі налаштування на які необхідні курси, і створити нові пропозиції.

- Чи будуть зміни в самому курсі: відео, зміст уроків, домашні завдання, оформлення, наприклад, в курсі були заплановані Zoom-сесії, до яких згодом підвантажувалися записи цих лекцій, або ж Ви хочете оновити якісь уроки, заставки на відео , і т.д. У такому разі необхідно зробити копію курсу та нові пропозиції.

- Чи зміниться графік виходу уроків. Якщо курс залишається без змін, змінюється лише розклад виходу уроків, то у такому разі Вам достатньо зробити нову пропозицію (або кілька пропозицій для нових тарифів).

Новий запуск (потік) вимагає змін лише у розкладі

Якщо необхідно змінити лише графік виходу уроків, то немає потреби копіювати курс. Достатньо створити нову пропозицію та перевизначити затримки виходу уроків безпосередньо в ній.

Перейдіть до Продаж-пропозиції та скопіюйте пропозицію з попереднього потоку.

 

Змініть назву пропозиції та опуститься вниз у розділ продукту. Знайдіть колонку із затримками, скоріше у Вас встановлено "Залишити затримки як на продукті".

 Натисніть на цей синій текст і відкриється меню з вибором опцій. Оберіть Встановити\перевизначити затримки.

 

 

Вам буде запропоновано вибір по встановленню затримок - копіювати вже наявні або встановити з нуля.

Копіювати затримки з курсу підійде в тому випадку – якщо більшість затримок Ви плануєте залишити без змін та в тарифі Ви хочете змінити лише кілька дат.

Встановити затримки з нуля - варіант, коли графік відкриття істотно відрізнятиметься від попередньо встановленого. У цій статті ми розглядаємо випадок "запуск нового потоку", тому рекомендуємо використовувати саме варіант "Встановити затримки з нуля", щоб легше орієнтуватися, де стоять затримки, а де ні.

На окремій сторінці Ви побачите програму курсу з можливістю встановити затримки на уроки та модулі. Нагадаємо, що:

- Якщо Ви ставите затримку на модуль - всі уроки, які знаходяться в модулі, не будуть відкриті до настання зазначеної дати. Окремо на уроки не слід додавати затримку.

- Затримка на модулі впливає лише на цей модуль та уроки у ньому. Якщо в курсі є модулі після цього – на них необхідно встановити свою затримку окремо.

- Урок може мати затримку, але не буде відкрито раніше дати, вказаної в модулі. Наприклад: Модуль 1 відкриється 10 квітня о 10 ранку. На урок Урок 2 у модулі 1 встановлено дату 8 квітня 10 ранку. Урок 2 буде недоступним до 10 квітня.

- Ви можете встановлювати відносні затримки - можливо, це дозволить Вам не встановлювати конкретні дати виходу уроків і модулів. Наприклад, щотижня відкривається новий модуль, у такому разі Ви можете використовувати варіант “Через N днів” і необхідність встановлення графіка для кожного потоку відпаде.

- Про те, що урок доступний учні отримують повідомлення на ел. пошту та в блок повідомлень на сайті (іконка дзвінка)