KWIGA help center LMS (education) Sales and launches (price plans settings, groups, sales outside of Kwiga) Продаж консультацій, індивідуальних занять

Продаж консультацій, індивідуальних занять

Articles:

View more

Якщо ви пропонуєте особисті консультації, індивідуальні заняття, розбори, аудити та інші послуги, і хотіли б продавати їх на Kwiga - у цій статті розповімо як це зробити


In this article:


На Kwiga можна продавати як продукти: доступ до курсів, марафонів, закритих груп, вебінарів, так можна реалізувати і продаж консультацій або індивідуальних занять. Налаштування продажу ідентичне налаштування продажу курсу - Ви налаштовуєте пропозицію, вказуєте ціну та систему для прийому оплати. Інший можливий варіант – прийом заявок на консультацію або заняття без оплати – докладніше у цій статті.

Створення пропозиції для продажу консультації

Перейдіть до Продажу - Пропозиції та виберіть +Пропозиція, щоб побачити наступні поля:

У назві пропозиції вкажіть те, за що братиметься оплата, наприклад,

- Індивідуальна консультація з ..

- Особиста консультація 1 година

- Розбір Натальної карти

- Аудит курсу

- ……..

Це необхідно як для Вас і подальшого розуміння, за що прийшла оплата, так і для клієнтів, цю назву вони бачитимуть перед оплатою та після неї.

Статус пропозиції виберіть Публічний доступ і відразу ж Ви побачите посилання: при переході на посилання клієнти можуть здійснити оплату за консультацію.

Налаштування пропозиції

Заповніть Опис пропозицію, вказавши, що отримають Ваші клієнти у результаті консультації. Це необов'язкове поле і Ви можете пропустити його, незважаючи на це, ми рекомендуємо вказувати важливі деталі: час консультації, місце, результати та інші деталі. Короткий опис – можете пропустити.

Період дії пропозиції – період, коли Ваші клієнти можуть сплатити консультацію. Це не час, коли консультацію буде проведено. Як правило, тут можна зазначити період від поточної дати до безстроково.

Обмеження на кількість продажів - Ви можете задати максимальну кількість консультацій, що продаються, так і залишити без обмежень.

Наприклад, ми покажемо приклад налаштувань консультацій на вересень, обмеживши можливе число 20 консультаціями. Продаж починається в серпні.

Надсилання повідомлень

Тут Ви можете налаштувати якийсь лист будуть отримувати клієнти у разі успішної та неуспішної оплати.

Щоб скасувати надсилання листів, натисніть назву листа, а потім зверху на перемикач - Не надсилати листи

Для консультацій ми рекомендуємо створити окремі листи, які містять необхідну інформацію про те, де буде проведена консультація, як до неї необхідно підготуватись та інші дані. Стандартні листи на платформі не містять цієї інформації, тому створіть свої листи для успішної та неуспішної оплати, та вкажіть їх у налаштуваннях пропозиції. Щоб вказати інший шаблон для надсилання листа після успішної (або неуспішної оплати), переконайтеся, що повзунок зверху дозволяє надсилання та виберіть потрібний шаблон. Про те, як працювати в конструкторі листів на Kwiga описано у статті Як створити маркетинг e-mail розсилку

Сторінки після оплати

За замовчуванням учень переходить на стандартну сторінку спасибі (або відповідну для неуспішної оплати), а з неї переходить у свій особистий кабінет. У випадку з консультацією рекомендуємо створити окрему сторінку, для цього можна використовувати міні-лендінг або повноцінну сторінку. Також у цьому блоці Ви можете вказати – перехід на сервіс календаря (наприклад, calendly або google appoint scheduler), посилання на телеграм бота. Докладніше про рішення для підключення календаря Ви можете переглянути у статті нижче.

Продукт

Оскільки в даному випадку продається доступ не до продукту на Kwiga, необхідно вибрати Товар - Продукт поза Kwiga.

Вартість

Виберіть платно і Вам відразу відкриються додаткові налаштування для вказівки ціни та валюти. Вкажіть тут максимальну ціну на курс, додати акції Ви зможете після цього.

 

Спосіб отримання оплати

Виберіть якою платіжною системою Ви хочете отримувати оплату за цю пропозицію. Нагадаємо, що Kwiga не є платіжною системою і якщо Ви хочете приймати оплату на платформі, щоб учням відкривався доступ до курсу автоматично, необхідно підключити платіжну систему (дивіться інструкції, як це зробити у статті: Як інтегрувати платіжну систему на Kwiga?

Якщо у вас підключено більш ніж одну платіжну систему (або кілька різних акаунтів на одній) - Ви можете налаштувати автоматичний прийом і вказати відсоток розподілу.

Ви можете залишити вибір платіжної системи для своїх клієнтів:

Підключення календаря

Часто під час продажу консультації може знадобитися відразу ж запропонувати клієнту вибрати зручний слот для проведення консультації. Для цього можна використовувати календарі, де відзначений доступний годинник для консультацій або ж сервіси для планування заходів, наприклад, Calendly.

Будь-який календар Ви можете підключити, додавши посилання на сторінку після оплати. Найпростішим рішенням буде створити міні-лендінг на Kwiga, де Ви вкажіть про можливість вибрати час і т.д.

Відкрийте Усі Рішення - Сайт - Віджет, Мінілендінг. На сторінці виберіть +СТА. Ви побачите сторінку:

 

Тут Ви можете змінити текст, шрифти, кольори, додати зображення. У прикладі ми покажемо, як додати текст та посилання на календар.

- Клікніть на текст, видаліть поточний і додайте свій текст.

- Клікніть на кнопку, на панелі зліва Ви зможете додати посилання на календар, а також змінити текст на кнопці, її колір та інші характеристики. У прикладі ми використовуємо посилання на календар Google, можна використовувати будь-який інший сервіс.

Ви також можете додати логотип, зображення та будь-яку іншу інформацію, яку вважаєте за необхідне.

Після збереження змін вийдіть з редактора. Знайдіть потрібний віджет і клацнувши на меню "три точки" виберіть код віджету:

Перейдіть на вкладку Посилання та мінілендинг, там Ви зможете знайти посилання на цю сторінку, саме це посилання необхідно скопіювати та вставити Успішна сторінка після оплати в налаштуваннях Пропозиції.

Як вбудувати продаж в курс

Розповісти про те, що у Вас є консультації та Ваші клієнти можуть їх купити/забронювати можна не лише на своїй сторінці, але й на сторінку з курсом, а також на уроках свого курсу. Для цього Вам знадобиться посилання на пропозицію для продажу консультації.

Відкрийте сторінку курсу або уроку, де Ви бажаєте розмістити посилання на консультацію. Це може бути як просто посилання, так і звичайно ж кнопка, помітніша для клієнтів.

Наприклад покажемо як додати кнопку на презентаційну сторінку курсу. Відкрийте свій курс, перейдіть до Налаштування - Публічні сторінки:

Опустіться нижче, знайдіть місце, де буде кнопка, додайте супровідний текст, виділіть область і виберіть в меню код (HTML):

Ваші наступні дії аналогічні до описаних у статті Як додати кнопку в урок.

Нагадаємо, що посилання, яке необхідно вставити, Ви можете знайти на картці пропозиції:

Використання cross-sell можливостей

Додати продаж своїх консультацій не тільки на сторінки курсу, а ще й на сторінку з пропозиціями своїх продуктів. У такому випадку на сторінці з оплатою курсу Ваші клієнти зможуть побачити і те, що Ви проводите консультації, і матимуть можливість купити її разом із продуктом.

Для цього відкрийте пропозицію для продажу курсу та перейдіть до розділу Cross sell, та позначте одну або кілька пропозицій, які мають відображатися.

Налаштування повідомлень про продаж

Ви можете налаштувати повідомлення про всі продажі або про продаж за певними пропозиціями. Консультації вимагають особистої уваги та участі, тому важливо не пропустити оплати за ними. У головному меню відкрийте Установки - Оповіщення, в меню зліва Виберіть Продаж - Пропозиції:

Позначте як Ви хочете отримувати повідомлення: на пошту або \ і в модуль повідомлень, а трохи нижче Ви можете налаштувати, хочете Ви отримувати повідомлення про всі оплати, або ж лише деякі з них. Нижче наведено налаштування для сповіщень тільки на пошту за пропозицією консультації:

Перегляд аналітики з продажу

Щоб побачити перелік покупок за певною пропозицією, перейдіть до Аналітика - Транзакції:

У цьому звіті виводяться всі успішні та неуспішні оплати у Вашому проекті. Скористайтеся фільтром, щоб переглянути лише ті, які стосуються потрібної пропозиції - консультації (виберіть Пропозицію та потрібну пропозицію) та натисніть застосувати фільтр.

Зверніть увагу, Ви можете налаштувати відображення колонок у цьому звіті на свій розсуд, детальніше про це читайте у статті Транзакції