KWIGA help center LMS (education) Sales and launches (price plans settings, groups, sales outside of Kwiga) Створення декількох тарифних планів

Створення декількох тарифних планів

Articles:

View more

Покрокова інструкція як сформувати кілька тарифних планів для продажу або для видачі доступів, якщо продаж зроблено поза Kwiga.


In this article:


Тарифні плани - найпоширеніший випадок продажу курсу. Нижче розглянемо стандартний варіант створення трьох тарифних планів і на їх прикладі покажемо, як легко організувати навчання на Kwiga:

  • Самостійне проходження, доступ до курсу на 3 місяці. Продаж за цим тарифним планом триває постійно.

  • З куратором, доступ до курсу на 6 місяців і включає додатковий модуль. Продаж за цим тарифним планом обмежений у часі і має дату старту потоку.

  • З автором курсу, доступ до курсу на 12 місяців, включає додаткові модулі. Продаж за цим тарифним планом обмежений у часі і має дату старту.

 


Для створення тарифних планів не потрібно створювати копії курсу. Навіть якщо на різних тарифах доступні різні уроки, або ж в одному тарифі потрібні коментарі куратора. Ви можете створити кілька курсів, але ми не рекомендуємо цього робити, оскільки працювати з одним курсом простіше та зручніше, а при зміні тарифного плану прогрес учня зберігатиметься автоматично.

 

Для того, щоб почати, необхідно мати:

- Створений курс та створену програму курсу на платформі. Не обов'язково завантажувати всі уроки, достатньо додати "скелет курсу" - назву модулів та уроків.

- Підключену платіжну систему (якщо Ви плануєте приймати оплати на Kwiga). Як підключити платіжну систему описано у статті.

- куратора у команді на платформі. Як додати куратора описано у статті.

- у налаштуваннях завдань, які потребують перевірки куратором, має бути зазначено, що перевірка куратором. Не вказуйте куратора на квізах.

Налаштування тарифного плану “VIP з автором курсу”

Перейдіть до Продажу - Пропозиції та виберіть +Пропозиція, щоб побачити наступні поля:

Назва пропозиції - це назва, яка зрозуміла Вам та Вашим учням. Воно буде відображатись у учнів у листах при отриманні доступу, у Вас на картці контакту та інших звітах з курсу. Вкажіть тут назву тарифного плану “Пакет VIP”

Статус пропозиції

Статус пропозиції визначає, чи учні можуть купити курс, використовуючи цю пропозицію і чи можуть вони бачити її на публічній сторінці курсу.

Чернетка - ця пропозиція недоступна учнем. Незважаючи на це, Ви (або Ваш помічник) можете видавати доступи до курсу, використовуючи пропозицію в чернетці.

Публічний доступ - учні зможуть переходити за посиланням та купувати на Kwiga. Додатково Ви можете вибрати - чи буде ця пропозиція доступна виключно за посиланням (НЕ відображати в публічному списку) або ж на сторінці з курсом учасники зможуть натиснути на доступ і оплатити цей тариф (Відображати в публічному списку).

У прикладі планується продавати на Kwiga, цей тариф має бути доступний скрізь, тому відзначаємо також "Відображати в публічному списку".

 

Налаштування пропозиції

Опис пропозиції - необов'язкове поле, тут Ви можете вказати інформацію про те, що отримають учні при покупці: доступ до якихось матеріалів, на який термін - всі важливі нюанси.

 

Для прикладу ми зазначимо таку інформацію:

Доступ до всіх модулів та уроків!

Доступ до додаткових модулів

Підтримка безпосередньо від автора курсу

Повний доступ до матеріалів на 12 місяців після старту курсу

 

Короткий опис заповнювати не будемо та залишимо без зміни. Заповнювати короткий опис має сенс, якщо у підсумковому варіанті Вам не подобається автоматичне скорочення. Ми покажемо, на що звернути увагу наприкінці статті.

Період дії пропозиції - це період, коли учні зможуть платити за цей тарифний план, іншими словами:  період, коли відкрито продаж. Це не період, коли учні зможуть дивитися курс, це лише період продажу. Оскільки цей тариф продажу обмежені в часі стартом курсу.

Для прикладу, старт курсу (коли розпочнеться навчання) – 1 серпня. Продаж місця на цей тариф буде відкрито з 1 липня по 3 серпня.

Обмеження по кількості продажів - можете вказати максимальну кількість продажів за цим тарифом. Учні бачитимуть скільки місць залишилося, при досягненні ліміту продаж буде неможливим.

Час автора курсу лімітований, бо обмежимо кількість місць на цьому тарифі 15.

Надсилання повідомлень

Тут Ви можете налаштувати якийсь лист будуть отримувати учні у разі успішної та неуспішної оплати.

 


Зверніть увагу! При першій покупці на сайті учень отримує такі листи:

Активаційний лист

Про успішну оплату (або неуспішну)

Якщо курс стає доступним відразу - то Про відкриття доступу до продукту.


Скасувати надсилання активаційного листа та Про відкриття доступу до продукту Ви можете написавши нам у підтримку.

У цьому прикладі не змінюватимемо стандартні повідомлення і збережемо відправлення всіх листів.

 

Сторінки після оплати

За замовчуванням учень переходить на стандартну сторінку спасибі (або відповідну для неуспішної оплати), а з неї переходить у свій особистий кабінет. У цьому прикладі не змінюватимемо стандартні налаштування.

Продукт

Основний розділ – Продукт – де необхідно вказати доступ до якого курсу отримуватимуть учні. Натисніть на +Продукт і у списку виберіть потрібний курс.

У цьому прикладі необхідно надати доступ до курсу на 12 місяців. Початком доступу буде старт курсу – 1 серпня, а також за цим тарифом має бути закріплений куратор – автор курсу. Для цього необхідно змінити зазначені параметри, як показано на скріншоті:

Для зміни стандартних значень необхідно натиснути на синій текст, вибираю необхідну опцію. Ви можете встановити будь-які значення, а також змінити (за потреби) інші параметри.

Зверніть увагу: Ви можете додати кілька продуктів на пропозицію, тобто. учні отримуватимуть доступ до кількох продуктів після оплати. Це можуть бути як курси, так і закриті чати для спілкування на курсі, доступ до каналу Телеграм і т.д.

Вартість

Виберіть платно і Вам відразу відкриються додаткові налаштування для вказівки ціни та валюти. Вкажіть тут максимальну ціну на курс, додати акції Ви зможете після цього.

Встановіть бажану ціну за цей тариф: ви можете вибрати також валюту для платежу.

Додаткові статті на тему:

Як створити обмежену за часом знижку

Створення акційних пропозицій

Як запустити реєстрацію на курс передоплати

Як налаштувати оплату частинами

Як налаштувати оплату частинами за графіком

Спосіб отримання оплати

Виберіть якою платіжною системою Ви хочете отримувати оплату за цю пропозицію. Нагадаємо, що Kwiga не є платіжною системою і якщо Ви хочете приймати оплату на платформі, щоб учням відкривався доступ до курсу автоматично, необхідно підключити платіжну систему (дивіться інструкції, як це зробити у статті: Як інтегрувати платіжну систему на Kwiga?

Підсумковий вид налаштувань для прикладу виглядає так:

Cross-sell

Cross-sell - це пропозиції, які також можуть бути цікавими учням, які зайшли на ваш поточний продукт. За допомогою налаштованих cross-sell пропозицій можна ознайомити учнів з іншими тарифами, можливостями придбати додаткову консультацію або доступ до іншого продукту. Якщо це Ваша перша пропозиція або у вас тільки один продукт - пропустіть цей пункт.

Докладніше про налаштування Cross-sell читайте у статті Як створити cross-sell пропозиції у Kwiga?

Інтеграції

На момент написання статті можна підключити відправку контактів в чат-бот SendPulse. Після оплати дані учнів потраплятимуть до вказаної адресної книги SendPulse.

Налаштування тарифного плану "з куратором"

Після налаштування першої пропозиції для Віп тарифу, Ви можете скопіювати її та відредагувати для налаштування наступного тарифного плану. Після цього відредагуйте копію, щоб додати зміни:

 

Внесіть зміни до назви пропозиції - відредагуйте назву тарифу, не забудьте змінити опис пропозиції, якщо заповнювали це поле:

Період продажів залишаємо без змін, але можемо прибрати або змінити обмеження кількості продажів. Знімемо його повністю, припустивши, що кураторів достатньо.

 

Далі необхідно відредагувати доступ до продукту, оскільки в цьому тарифі доступ надається лише на 6 місяць (раніше було на 12), старт курсу залишається без змін, а змінюються куратори.

Ви можете вказати кураторів або додати нових кураторів пізніше. Рекомендуємо все ж таки зробити це відразу, тоді всі учні, які здійснюють покупки, будуть автоматично розділятися і закріплюватися за кураторами.Останнім кроком буде змінити вартість курсу на відповідний тарифний план із куратором.

Налаштування самостійного проходження

Ще раз скопіюйте пропозицію, відредагуйте її назву та опис. У цьому тарифі не планується обмеження продажів у часі, оскільки не потрібне залучення куратора чи автора курсу. Тому зніміть усі обмеження, встановивши термін дії пропозиції безстроково.

 

У розділі продукт також необхідно відредагувати налаштування:

  1. Змініть період доступу до продукту “відразу після оплати” та “на 3 місяці”

  2. Клікніть мишкою на “Без обмежень” у розділі Доступ до уроків, оберіть Певні модулі уроків. У вікні приберіть уроки, до яких не повинно бути доступу:

  1. У розділі куратори - видаліть усіх кураторів

  2. У рядку проходження практики натисніть “як у налаштуваннях квіза” та оберіть “Автоматична перевірка”Завершіть редагування, встановивши відповідну ціну тарифу.

 

Перевірка відображення

Відкрийте сторінку курсу в іншому браузері (Ви не повинні бути авторизовані на Kwiga - у верхньому куточку має бути кнопка Вхід). Ви побачите кнопку Отримати доступ, при натисканні на яку відкривається сторінка з вибором тарифних планів:

 

Якщо Ви бажаєте змінити інформацію, яка відображається до кнопки Докладніше, то для цього Ви можете заповнити короткий опис пропозиції. Кількість символів у цьому полі обмежена.

 

Ви також можете продавати свій курс на сторонньому лендингу, додавши до кнопок з тарифами прямі посилання на пропозиції. Детальніше як це реалізувати описано у статті Лендінг сайт та прив'язка його до платформи. Подивитися, що побачить учень і відредагувати текст Ви також можете просто перейшовши за посиланням самої пропозиції: