KWIGA help center LMS (education) Sales and launches (price plans settings, groups, sales outside of Kwiga) Як змінити тариф учневі (доплата на Kwiga)

Як змінити тариф учневі (доплата на Kwiga)

Articles:

View more

Описание действий для смены тарифа ученика с доплатой непосредственно на Kwiga


Ми рекомендуємо налаштовувати тарифні плани, використовуючи пропозиції (докладніше у статті). Змінити тарифний план у такому разі буде досить легко та швидко, а всі відповіді учня та його прогрес збережуться. Про те, як змінити тарифний план учня, якщо доплата була не на Kwiga описали у статті Як змінити тариф учневі (оплата поза Kwiga).

Якщо Ви хочете дати можливість учням доплачувати та переходити на більш високий тариф, то для цього можна використати Пропозиції. Припустимо у Вас 3 тарифні плани і раніше Ви створили 3 пропозиції. Тепер необхідно створити додаткові пропозиції для підвищення тарифу (наприклад, із самостійного на тариф із куратором, із самостійного на тариф з автором курсу тощо)

1) Скопіюйте середній тариф (у прикладі це був тариф із куратором).

2) Відредагуйте назву тарифу (наприклад, підвищення для самостійного тарифу)

3) Зніміть галочку “Відображати у публічному списку”. Таким чином пропозиція буде доступна лише за посиланням.

4) Інші налаштування (продукт, доступ до курсу тощо) повинні збігатися з тарифом, на який відбувається перехід і якщо Ви скопіювали потрібну пропозицію – то не вимагають редагування.

Тепер Ви можете надавати посилання на цю пропозицію для учнів, які хочуть перейти на потрібний тариф. Після оплати доступ до додаткових уроків з'явиться автоматично.