KWIGA help center LMS (education) Students and participants: adding and interacting Перегляд курса очима учнів

Перегляд курса очима учнів

Articles:

View more

Як подивитися курс очима учня, все про перегляд та перевірку курсу.


Під час створення та редагування курсу Ви працюєте в редакторі курсу, Вам доступні різні налаштування, які учні не бачать. Якщо ж Ви хочете подивитися, як саме відображатиметься курс для Ваших учнів, то для цього доступний режим попереднього перегляду, перейти в який Ви можете на будь-якій сторінці курсу:

Так і з будь-якої сторінки уроку:

Також якщо Ви відкриєте публічне посилання на курс або на урок, і Ви залогінені у свій акаунт, то Ви також побачите свій курс (або урок) на попередньому перегляді. відкривати ці посилання необхідно в сусідній вкладці поточного браузера, не в іншому браузері, не в режимі інкогніто!

Зверніть увагу! Доступно кілька режимів попереднього перегляду:

  • Без обмежень

  • Доступ обмежений налаштуваннями курсу

  • Доступ отримано через пропозицію

  • Доступ як у учасника курсу

Без обмежень – Ви переглядаєте курс у режимі без жодних обмежень. Тобто якщо на курсі налаштовані затримки відкриття уроків, або стоять чекпоїнти - вони не впливатимуть на відображення курсу, Ви зможете побачити всі уроки на курсі. Цей режим зручний, щоб перевірити відображення всіх матеріалів перед публікацією.

Доступ обмежений налаштуваннями курсу - Ви зможете переглядати курс з урахуванням затримок відкриття уроків та модулів, а також чекпоінтів. Тобто частина уроків може бути недоступна для перегляду. Цей варіант є зручним для перевірки графіка виходу уроків. Зверніть увагу, якщо в курсі налаштовані відносні затримки (через Х днів), то затримки розраховуються сьогодні. Якщо ж у налаштуваннях стоять календарні затримки - саме їх Ви й побачите на попередньому перегляді.

Доступ отриманий через пропозицію – застосовуються налаштування пропозиції, які можуть збігатися з налаштуваннями курсу чи ні. На пропозиції може бути перевизначено графік затримок, а також скасовано чекпоїнти. Якщо ви налаштовуєте новий потім і хочете переконатися в правильності налаштувань - використовуйте цей режим для попереднього перегляду.

Доступ як у учасника курсу – дозволяє подивитися курс саме так, як його бачить учень, з урахуванням його прогресу та персональних налаштувань. Якщо Ви не бачите учнів у списку, це означає, що учні не були додані на курс.