KWIGA help center Campaigns and promotions Email campaigns How to add emails from the file to campaign

How to add emails from the file to campaign

Articles:

How to add emails from the file to campaign


In this article:


Ваша база адрес для розсилки знаходиться у файлі і Ви хотіли б зробити розсилку на ці адреси. Поки на Kwiga немає можливості підвантажити файл безпосередньо при створенні розсилки, але незважаючи на це, Ви можете зробити надсилання листів на адресатів з файлу.

Імпорт адрес

Перейдіть до Контакти - +Контакт та виберіть Імпорт

Ви можете побачити ось таке повідомлення: 

Перейдіть за посиланням за заповніть інформацію у маркетинг налаштуваннях (назва компанії, адреса, телефон тощо). Після цього поверніться на сторінку Контакти або оновіть її, якщо ви заповнювали налаштування в іншій вкладці.

На новій сторінці, натисніть на +Імпорт, Ви перейдете на сторінку, де можна додати назву для імпорту (цю назву бачитиме лише Ви, і вона може будь якою), а також додати файл:

Зверніть увагу! Ви можете додавати як csv файли, так і звичайний файл Excel (формати xls, xlsx). У файлі може бути одна, кілька або десятки колонок – будь-яка кількість. Не важливо, який порядок у колонок, і де знаходиться колонка з ел. адресою. Якщо Ви тільки формуєте таблицю - використовуйте звичні формати xls, xlsx.

Після завантаження файлу з'являться додаткові пункти, слідуйте пояснення на зображенні нижче:

Для простоти формування списку контактів використовуйте тег, який додасться всім контактам у файлі. Тут Ви можете як додати новий тег, так і використовувати доданий раніше. Якщо Ви хочете додати кілька тегів одночасно, то вкажіть їх через кому у клітині таблиці. 

Після того, як Ви зробили необхідні позначки, кнопка Завантажити вгорі сторінки стане активною. Якщо вона неактивна, Ви, швидше за все не вказали роздільник для CSV файлу.

Ви побачите список колонок та зверху можливість обрати відповідність полям на контакті, для занесення значень. Ви можете вибрати пропустити або вказати, куди вносити потрібні значення. Переконайтеся, що одна з колонок зазначена як адреса ел. пошти та натисніть кнопку Запустити імпорт.

 

Небагато очікування та контакти будуть додані до бази контактів, якщо Ви вказали тег, то їм буде присвоєно відповідний тег.

Якщо Ви забули вказати тег - не хвилюйтеся, повторіть дії вище ще раз, цього разу вказавши потрібний тег - це не створить дублів, помилок, Ви лише оновите тег вже доданих контактів.

Формування списку для розсилки

Виберіть у меню Контакти, а потім Списки контактів

 

Натисніть +Список і виберіть Створити звичайний список, на сторінці, що відкрилася, вкажіть назву списку, цю назву яку не бачитимуть користувачі. Не натискайте кнопку Зберегти! Натискайте її лише після того, як у списку контактів нижче залишилися лише ті контакти, які потрібно зберегти.

Якщо вже натиснули Зберегти, то відредагувати список не можна. Ви можете створити новий список, а передчасно збережений видалити.

У фільтрі виберіть тег, який вказано під час імпортування:

Після того як Ви натиснете застосувати фільтр, список контактів, що відображаються, оновиться і Ви побачите тільки ті, що збігаються з умовами у фільтрі (у нашому прикладі знайдено всього 2 контакти):

Нажмите сохранить возле названия списка! Вы можете переходить к созданию рассылки. 

Особливості імпорту на Kwiga

Якщо адреса з файлу вже є у базі контактів Вашого проекту, ця адреса не додасться заново, не буде задвоєння, дублікатів. Всі дані на вже існуючому контакті збережуться, якщо Ви не оновлюєте інші поля при імпорті. Якщо при імпорті Ви вказали тег, то вже існуючому контакту додасться цей тег, незалежно від того, це новий контакт або вже існуючий. Це дозволяє Вам додати новий тег до групи контактів у будь-який момент.

Помилкові рядки будуть позначені червоним. Ви можете скасувати імпорт, виправити помилки у файлі та завантажити файл ще раз, а можете внести виправлення безпосередньо на цьому кроці, відредагувавши комірку.

Якщо кількість завантажених контактів відрізняється від кількості завантажених рядків, це означає, що частина контактів вже була у CRM на Kwiga.