KWIGA help center LMS (education) Students and participants: adding and interacting How to create certifate

How to create certifate

Articles:

View more

Как создать сертификат, который участники получат при успешном прохождении курса.


In this article:


Створення сертифіката

На Kwiga можна створити і налаштувати видачу сертифіката про проходження курсу. Ви можете завантажити свій або використовувати один з існуючих макетів сертифіката, редагувати вигляд та текст.

Перейти до Сертифікатів можна у верхньому меню Всі рішення - СертифікатиАбо також для створення сертифіката можна перейти до меню Налаштування - Сертифікати


Натиснути на кнопку +Сертифікат 

Вказати Назву сертифікату та завантажити макет у форматі .jpeg, .jpg, .png, або .svg. Рекомендований розмір шаблону 1000 на 780 пікселів.
Або вибрати один із доступних макетів з каталогу.Редагування сертифіката

 

Після додавання або вибору макету можна налаштувати вміст сертифіката.
Додати будь-який текст та відформатувати його.

За допомогою жовтої кнопки з текстом “Перетягни мене на шаблон праворуч” можна додати новий текстовий блок на сертифікат.Таких блоків із текстом можна додати кілька, і для кожного задати свої Налаштування.


Крім звичайного тексту можна додати змінну (кастомне поле), а саме вибрати які дані будуть автоматично підставлятися в сертифікат, залежно від даних учня. Також можна налаштувати шрифт, розмір, колір та фон тексту або скоригувати його положення.
Якщо додали зайвий блок, просто натисніть на нього і зліва на панелі з налаштуваннями натисніть на Видалити блок.

 


Якщо натиснути на Перегляд зверху праворуч, можна завантажити файл із сертифікатом собі на девайс у форматі pdf.

Після закінчення кастомізації сертифіката натисніть зверху Зберегти .

 

Як додати сертифікат на курс


Перейти на верхній панелі у Всі рішення - LMS (Навчання) - Курс і натиснути на назву курсу за який плануєте видавати сертифікат.На вкладці Налаштування внизу в блоці Результат курсу, натиснути кнопку Додати сертифікат, вибрати назву та натиснути Зберегти.Також ви можете налаштувати умову, коли сертифікат буде надіслано учаснику:


Коли курс закінчено - після того, як учасник перегляне всі уроки і виконає всі завдання на курсі. Для кожного учасника цей час може бути унікальним.

 

Із затримкою - через певну кількість днів після проходження курсу. Можна встановити точний час надсилання.

 

У певну дату - вибрати дату та час, коли буде відправлено сертифікат.

Коли урок пройдено – Сертифікат буде доступний після проходження уроку. Урок вважається пройденим, якщо всі відео в уроці переглянуті на 85% (а аудіо прослухані на 85%), а також усі завдання в уроці виконані та пройдені. Також є можливість видати сертифікат вручну окремому учневі у картці контакту на вкладці Продукти.

Якщо, наприклад, необхідно видати сертифікат раніше зазначеного часу, достатньо клікнути на Видати зараз під назвою Продукту і все, готово.

 

Як учасник отримує сертифікат

При настанні події для отримання сертифіката – учасник зможе завантажити сертифікат у себе в кабінеті:


Учаснику на пошту надійде лист із темою Сертифікат про проходження.При переході за посиланням з листа, учасник потрапить до розділу Сертифікати у своєму особистому профілі і зможе завантажити файл.